Echipa noastra

Catalina Onofrei

Consultant Vanzari Bucuresti EMAIL: Catalina.Onofrei@Elite-Cars-Leasing.ro

0759800802

Alexandru Florea

Consultant Vanzari Bucuresti EMAIL: Alexandru.Florea@Elite-Cars-Leasing.ro

0751195151

Sorina Ivan

Consultant Vanzari Brasov EMAIL: Sorina.Ivan@Elite-Cars-Leasing.ro

0756200700

Gabriel Profir

Consultant Vanzari Bacau EMAIL: Gabriel.Profir@Elite-Cars-Leasing.ro

0758600601

Raluca Oros

Consultant Vanzari Brasov EMAIL: Raluca.Oros@Elite-Cars-Leasing.ro

0759801800

Vlad Nedelcu

Consultant Vanzari Bucuresti EMAIL: Vlad.Nedelcu@Elite-Cars-Leasing.ro

0758908010

Bogdan Visan

Consultant Vanzari Bucuresti EMAIL: Bogdan.Visan@Elite-Cars-Leasing.ro

0733858116

Bogdan Magirescu

Expert Achizitii

Cristina Coarda

Accounts Manager

Radu Apostolache

Disponent Logistica

Patricia Corlade

Consultant Vanzari Brasov

Claudiu Negru

eCommerce Shop Associate

Iulian Platon

eCommerce Shop Associate

Hai in echipa noastra!

Daca ai aptitudini tehnice si de comunicare excelente sau esti pasionat de vanzari auto, trimite-ne CV-ul tau si s-ar putea sa devenim colegi.

Click pentru contact